Proč je stále sama?

Přestože se dlouhodobě herečka z Ulice Anežka Rusevová (34) netají tím, že by si ráda našla partnera, zatím se jí to ale nedaří. Že by se jí zatím láska vyhýbala?

A nebo má třeba na svůj protějšek přehnané nároky? Těžko posoudit, ovšem je jasné, že někde chyba být musí. K tomu, aby s někým konečně randila, jí zatím nepomáhá ani velká popularita v nekonečném seriálu.

Také vás může zajímat ...
Toho pravého neustále vyhlíží

Díky němu se totiž dostala do podvědomí diváků a také získala spoustu sledujících na sociálních sítích. Třeba má ale v plánu svého partnera hledat v zahraničí, konkrétně v Německu, kde se podle svých slov cítí velmi dobře.

To je ale samozřejmě v současné době složitější, jelikož se podmínky cestování kvůli velkému počtu nakažených koronavirem mění každou chvílí. Pokud tedy má Anežka zájem najít lásku svého života právě u našich sousedů, asi bude raději ještě vyčkávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama