Proč má Čvančarová z dalšího miminka hrůzu?

Minulý rok byl pro ni doslova peklem na zemi. O to víc se teď snaží vynahradit si všechnu bolest novým začátkem.

Herečce Jitce Čvančarové (40) se snad po dvou úmrtích jejích nejbližších a neustálých slovních útocích na její postavu a způsob oblékání konečně začíná blýskat na lepší časy. Čekají totiž s manželem, tanečníkem Petrem Čadkem (39), už druhého potomka. Vydrží jim s novou radostí domácí idylka?

O další dítě se dlouho snažili, než se to povedlo. Sympatická herečka Jitka Čvančarová (40) dřív hrdě prohlašovala, že chce mít v budoucnu klidně i pět dětí. Jenže časy se mění a po nepříjemných zkušenostech z prvního těhotenství se zatajeným dechem doufá, že ve zdraví a v klidu přežije i to druhé. „Ten, kdo řekl, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy, musel být určitě muž.

Také vás může zajímat ...

Já měla co dělat, abych to vůbec vydržela,“ nechala se slyšet herečka poté, co přivedla na svět svou prvorozenou dceru Elenu Emílii (6). Spala totiž v noci kolikrát jen dvě hodiny a postupně propadala zoufalství. Všechno bylo o to horší, že se po pár letech snažení dokonce objevila informace, že korpulentní brunetka potratila.

A právě kvůli jejím kyprým tvarům se teď spekuluje, zda Jitka nenosí pod srdcem místo jednoho miminka hned dvě. To by totiž teprve byla dřina!

Herečka navíc přiznala, že na sobě cítí věkový rozdíl šesti let, kdy byla těhotná s prvorozenou Elenou.

V oblíbené StarDance Jitka vedle mladého tanečníka jen kvetla.

Má strach, jestli to dobře dopadne

Už nedávno na jedné společenské akci v botanické zahradě se ukázalo, že herečka má co dělat, aby trochu nepohodlí ustála. Jakmile dala pár rozhovorů a rozdala úsměvy pro fotografy, ptala se po sklenici vody a nadšení bylo ten tam. Možná i z toho důvodu zkouší tentokrát cokoli, co by jí těhotenství trochu zpříjemnilo, a rozhodla se tak trochu vsadit na sílu mexického lékařství.

Nosí na krku malou rolničku. Ta by měla při chůzi jemně cinkat a nenarozené miminko v břiše uklidňovat. Herečka se totiž prý nevydrží jen tak flákat s nohama na stole. A jaké dostane budoucí potomek jméno? „Dceři jsme dali jméno Elena Emílie, tak to asi bude v podobném duchu,“ napíná. A co teprve jestli bude muset jména vymýšlet dvě, respektive čtyři u zdvojených verzí?

Dvojčata sice vyvolávají u budoucích rodičů radost, ale Jitce by to potom, co loni pochovala svou milovanou maminku Jitku (†71), situaci ještě víc komplikovalo. Právě maminka jí totiž s tehdy malou Elenkou pomáhala a díky tomu se také mohla Jitka podle potřeby věnovat své práci. To teď půjde jen stěží.

„Máme za sebou těžký rok, pochovali jsme Petrova tatínka, pak umírala moje maminka, kterou jsme měli doma.

Moc bolesti,“ vzpomíná na nejsmutnější chvíle svého života herečka.

Mateřské povinnosti už oprášila v seriálu Doktor Martin.

Rozptýlí miminko smutné vzpomínky?

Na druhou stranu ale vychvaluje do nebe svého muže, choreografa a tanečníka Petra Čadka (39), který se proslavil účinkováním v populární taneční soutěži StarDance a kde se také spolu poznali. Dokázal ji totiž prý v nejhorších chvílích podržet, i když sám prožíval peklo a musel se smiřovat se ztrátou vlastního otce. V tom má ale Jitka jasno.

„Kdybych se zhroutila a zabalila to, nikomu už to stejně nepomůže. Musím zase vstát a pracovat dál. Vždy se snažím hledat racionální řešení,“ bojuje se sebou. Smrt Jitčiny maminky ale rozpoutala i další starost a tou je stále ještě nevyřešené dědictví. Po zemřelé mamince totiž ona a její bratr Petr, se kterým vychází zatím dobře, zdědili hned dva domy.

Ten jeden prý vlastní Jitka z půlky, druhou měla maminka a druhý zděděný dům má napůl právě s bratrem v centru Mělníka.

A vzhledem ke stále otevřenému řízení na katastru není ještě rozhodně proces u konce.

V soutěži Tvoje tvář zazářila jako Marilyn.

Budou v obřím domě šťastní?

Ještě, že má Jitka jistotu. Manžel Petr jí totiž postavil raději zbrusu nové hnízdečko lásky hned za několik milionů také u Mělníka. Trvalo mu to sice dlouhé čtyři roky, ale malé miminko si už přivezou do nového. Jen za rozlehlý pozemek v přírodě dala známá dvojice milion korun. „Bylo to náročné, ale postavil ho. Je úžasný. Jsme raději u lesa mezi daňky,“ rozplývá se Jitka.

Stačí už tak prý jenom zvelebit zahradu bazénem a velkou garáží.

Udělá je ale takový drahý špás skutečně šťastnými, nebo bude Jitka s dvěma dětmi zavřená ve zlaté kleci daleko od svých přátel a od civilizace?

Letos na Vánoce už budou čtyři!

O sourozence si dcerka napsala Ježíškovi

Jedinou útěchou pro Jitku je, že na malého sourozence se už těší i malá Elenka, která letos půjde do školy, takže bude mít Jitka alespoň dopoledne čas jen na miminko. Elenka si o sestřičku nebo bratříčka dokonce několikrát napsala Ježíškovi, aby neponechala nic náhodě. „Doufám, že se na mě nebude zlobit, že jsem to prozradila, ale strašně se těší. Je to taková pečovatelka.

Je už velká, je jí šest let, takže vůbec nemám nějakou pochybnost,“ věří své dcerce Jitka a doufá, že jí bude se vším pomáhat.

To se už brzy ukáže, protože i když ani Jitka, ani Petr nechtějí prozradit, v kolikátém měsíci se herečka zrovna nachází, tak vzhledem k tomu, jak se Čvančarové bříško pod kabátky a halenkami kulatí, je jasné, že stihne přivést dalšího potomka nebo možná potomky na svět ještě v letošním roce.

Na to, jak ale bude takové požehnané nadělení Jitka zvládat, si budeme muset určitě ještě nějaký ten měsíc počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...