Proč prsatou Pamelu sžírá krutá žarlivost?

Sama má doma o osmnáct let mladšího zajíčka. Přesto si silikonová královna, herečka a modelka Pamela Anderson (50) nemohla pomoct, když se dozvěděla, že se její bývalý manžel rocker Tommy Lee (55) už počtvrté oženil.

Jeho novomanželkou je o čtyřiadvacet let mladší internetová celebrita Brittany Furlan (31). Vypadá to tak, že mezi exmanžely probíhá soutěž, kdo si nabrnkne mladší polovičku. S francouzským fotbalistou Adilem Ramim (32) je po tom, čím si prošla právě s Tommym, zatím spokojená. Ten totiž nebyl zrovna vzorný manžel ani otec jejich syna Brandona (21), který ho chce za napadení dokonce žalovat.

Také vás může zajímat ...

Tommy totiž nikdy nešel pro žádnou ránu příliš daleko. I tak mu už počtvrté nějaká žena naletěla. A právě to nejvíc Pamelu trápí.

Nechce totiž, aby další jeho manželka trpěla stejně jako kdysi ona a jejich společné děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...