Proč se oba tak drsně mstí?

Chce ji zničit? Řeč je o bývalém fotbalovém obránci Tomášovi Řepkovi (45), který se asi rozhodl, že na své bývalé manželce Vlaďce Erbové (37) nenechá jedinou nit suchou! S Kateřinou Kristelovou (39) proti ní rozjeli další mediální hon! Proč ji tak nesnášejí?

Na sociálních sítě se dostaly nahrávky s drsným obsahem. Údajně na nich mluví moderátorka Kateřina Kristelová (39) a bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45)! Z rozhovoru vyplývá, že se baví o Vlaďce Erbové (37) a domlouvají se, jak ji zničí. Kristelová dokonce mluví o jakési armádě trollů, s níž vyráží do boje. Mělo by se jednat o několik lidí, kteří jí prý mají dopomoci Erbovou zničit.

Také vás může zajímat ...

Tyto její skalní kamarádky prý skutečně věří, že Kristelová snad vládne celému showbyznysu! „Udělat jim problém v práci je lepší než jim volat přímo. Jinak zítra to bude podaný, my jsme rozjeli ještě nějaké další akce,“ zní z nahrávky. Celá kauza už odstartovala minulý rok, kdy Kristelová s Řepkou vytvořili fiktivní porno inzerát na jméno Vlaďky Erbové, kterým pošpinili její jméno.

Svérázná blondýna byla sice uznána vinnou, ale pokoj rozhodně nedala! Co skutečně stojí za tak přehnanou touhou někoho zničit? Co tím moderátorka sleduje? Na internetu kolují dokonce takové názory, že je psychopatka! I Řepka se baví na účet své bývalé ženy, se kterou má syna Markuse (6), a není mu proti srsti jeho maminku nazývat rasistickými urážkami!

„Ať se vaří v pekle, cikánka!“ vytrubuje „statečně“ do světa na internetu!

Erbová se prý po tomto drsném osočení zcela zhroutila!

Při Erbové stojí téměř všechny celebrity.

Celebrity stojí při Erbové

Kompromitující nahrávky se postupně uveřejňovaly také na facebookovém účtu bývalého bulvárního novináře a nynějšího starosty městské části Řeporyje Pavla Novotného (37). Ten se v kauze už dlouho veřejně angažuje a teď se o ní i veřejně rozpovídal. „Kristelovou zruinuju! A víte, jak to udělám? Přes její advokátku Evu Ondřejovou. To je právnické eso, takže je neskutečně drahá.

A já budu Evu natolik zaměstnávat v této kauze, že Katce pořád budou od ní chodit faktury. Chci, aby neměla co jíst a žrala kůru ze stromů,“ řekl otevřeně! Jeho chování a vyjadřování, kterým špiní jméno Kristelové, se ale zase nelíbí Řepkovi. Ten se rozhodl Novotného hnát před soud. Byl totiž plně přesvědčen, že tajné nahrávky udělal on. To starosta Řeporyjí striktně odmítá!

Kde je tedy pravda? Kde se nahrávky skutečně vzaly? To jsou otázky, na které nikdo nezná odpověď. Veřejně se psychicky terorizované modelky zastaly i známé tváře. Například Nikol Štíbrová (32), Miluška Bittnerová (41) či Eva Decastelo (40). Poslední dvě zmíněně si s Kristelovou také zažily své, takže jim osud Erbové není lhostejný.

„Katka neumí zmanipulovat inteligentní lidi, proto se kolem ní točí spíše takové primitivky,“ řekl Novotný.

Pokud má pravdu, nemá se úspěšná modelka čeho bát.

Nový skandál s pohlavní chorobou

Ani začátek tohoto roku nebude mít Erbová snadný. Údajný hlas Kristelové na nahrávce tvrdí, že exmanželka nakazila Řepku nějakou pohlavní chorobou, s níž se pak i ona sama musela léčit! Dle nahrávky to prý také poženou k soudu! „K nahrávkám, které aktuálně rezonují médii, mám potřebu se vyjádřit pouze z jediného důvodu a tím jsou moje děti a má rodina.

Nejšťastnější bych byla, kdybych měla možnost je těchto záležitostí ušetřit,“ řekla Vlaďka. Jak ho mohla ale nakazit? Podle ní rozhodně žádnou pohlavní chorobou netrpěla a více než rok a půl od jejich rozchodu s ním nespala. Pokud tedy bouřlivák Řepka trpěl pohlavní nemocí, kdo ho nakazil? A proč spal s Kateřinou, když byl nemocný?

„Se svou právní zástupkyní budu podnikat právní kroky, protože se tato situace snad ani nedá chápat jinak než jako úmyslné a systematické poškozování mé osoby,“ řekla odevzdaně Erbová. Jestliže to u soudu vyhraje, Kateřina si ke své podmínce dost přitíží!

Půjde snad nakonec natvrdo do vězení?

Kdy mediální šikana přestane?

To, co se kolem ní děje, by jen tak někdo neustál. Erbová se v celé kauze zatím drží v ústraní, a pokud to tedy není nezbytně nutné, k ničemu se nevyjadřuje. Jako správná matka se snaží svého syna do této nechutné války nezatahovat. Většinu času si užívá se svým partnerem, hokejovým obráncem Michalem Gulašim (32), se kterým prý dokonce plánuje i svatbu. Jak se on k celé kauze staví?

Rozhodně se nehodlá zapojovat do této mediální války. Při své partnerce stojí a je jí oporou. Nechce být také na mediálním pranýři, aby neohrozil svou kariéru. Otázkou tedy zůstává, kdy s celou touhle nenávistnou hrou duo Bony a Clyde po česku, jak se Kristelové s Řepkou přezdívá, přestane.

Kdy se konečně vzpamatují a vydají se ruku v ruce svou vlastní cestou a nechají už Vlaďku Erbovou volně dýchat?

V Africe už o ně prý mají zájem.

Budou se prodávat i trička s Kateřinou?

P avlu Novotnému se měl ozvat Nadační fond pomoci Karla Janečka. Lidé z fondu chtějí udělat kampaň s názvem Proti armádě trollů. Cílem prý bude možnost koupit si za menší obnos tričko s textem: „Blažková je dilina“. Tak se jmenovala dříve Kristelová. Vybrané peníze pak prý půjdou na dobrou věc v boji s kyberšikanou, na kterou upozornil novinář Pavel Novotný.

Tuto informaci prozradil přímo on sám během jednoho ze svých přímých přenosů! Dočkáme se těchto triček brzy? Budou po ulicích chodit zástupy lidí veřejně propagující názor o Kristelové? Bude mít akce vůbec nějaký smysl? O všem se zatím jen mluví a může se jednat o pouhý nesmyl.

Pokud to však pravda je, máme se do budoucna na co těšit!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...