Proč se Sobota hádá s manželkou?

Ani dlouholeté a pevné manželství nemusí být prosté vážných neshod, jak ukazuje příklad herce a komika Luďka Soboty (77) a jeho ženy Adrieny Sobotové (59).

I když se všeobecně ví, že se komikovi hodně líbí ženy, přesto mu už manželka odpustila nejednu vilnou eskapádu, teď se ale jedná o zdraví. Že opatrný Luděk nemá daleko k hypochondrii, je také všeobecně známo, teď je ale jeho pohled na zdraví vzácně realistický: chce jít na očkování tak brzy, jak jen to bude možné, však patří – co se věku týče – do ohrožené skupiny.

Také vás může zajímat ...

Naproti tomu jeho o 18 let mladší manželka se zdráhá očkovat a příliš se jí na vakcinaci nechce. Jak říká, bude dál sledovat, co se „kolem toho“ bude ještě dít. Luděk naproti tomu argumentuje, že by se s vakcínou vyhnul nepříjemným testům a šťourání v nose.

Každopádně žijí v domě už jen sami dva, a kdyby se náhodou Adriena nakazila, byl by tu alespoň očkovaný manžel, který by se o ni postaral. Jak je na tom třeba s vařením?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama