Proč najednou uráží své kolegy?

Až dosud měl moderátor Karel Šíp (75) pověst profesionála, který je ve svém okolí velmi oblíbený. To se teď ale kvůli jeho chování nejspíš změní.

Také vás může zajímat ...

Pustil se totiž velmi ostře do kolegů, kteří se podílejí na výrobě oblíbených seriálů. Konkrétně si vzal na mušku úspěšnou Slunečnou. „Doma na to koukají a já jim za to nadávám. Mám takovou zkratku pro tento typ seriálů. Je to VypMoz, to znamená výplach mozku,” rozpovídal se Šíp a velká část fanoušků jen nechápavě kroutí hlavou.

Má tohle veterán televizní zábavy zapotřebí? Diváci se jen těžko smiřují s tím, že muž, kterého vždy vnímali jako vlídného by byl tak arogantní, a okatě ohrnoval nos nad cizí prací. Nebo že by v jeho postoji hrála roli prostá závist, že mu nikdo účast v podobném projektu nenabídl? Každopádně z reakcí fanoušků je jasné, že tentokrát šlápl pořádně vedle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama