Proč vybíravá Kaira stále nemá chlapa?

Okouzlující herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (45) nafotila další sérii odvážných fotek. Fakt je, že v jejím věku by si tohle hned tak nějaká žena dovolit nemohla. Stydí se vůbec? „Když je vám hezky ve vašem těle, tak se člověk i méně stydí.Mě baví být ženou, takže myslím, že i to focení k tomu patří.

Také vás může zajímat ...

Každopádně pokud je u toho určitý počet lidí, tak mívám trému.“ Nejsou fotky jen takovou její provokací? Mucholapkou na muže? Od rozchodu s bývalým manželem, veterinářem Janem Herčíkem (61) se o žádném jejím stálém partnerovi nemluví.

„Muži jsem obklopena a musím, a to i zpětně, říci, že mi v mnohém pomáhají a pomohli, kdykoliv bylo třeba. A chrání mě. Muž má ženě pomáhat a chránit ji. Správný muž by měl toto ovládat,“ dodává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...