Proč vyvolává tolik zloby? Že by závist?

První májový den si vybrala Vendula Pizingerová (48) pro své radostné oznámení, že se brzy stane znovu maminkou. Řada fanoušků prožívala štěstí spolu s ředitelkou nadace Kapka naděje, našli se však i tací, kteří nešetřili kritikou, a na nebohou Vendulu dokonce útočili. Nejvíce netaktními a mnohdy až nechutnými komentáři se pyšnili bohužel fanoušci z řad žen.

Co je k tomu vede?

Také vás může zajímat ...

A co životem zkoušené blondýnce tolik vyčítají?

Ztrácela naději

Pizingerová se nikdy příliš netajila tím, že by se ráda stala ještě jednou matkou. Ostatně manželství s výrazně mladším mužem Josefem Pizingerem (32) tomu trochu nahrávalo. Dalo se předpokládat, že mladý muž po rodině touží. Mateřství je pro Vendulu takřka posvátné, ovšem nemá ho bohužel spojené jen s radostnými zážitky.

Je to osmnáct let, co ztratila svou první dceru Klárku (†5), která podlehla leukemii. Na syna Jakuba (15) pak čekala velmi dlouho. Když se ho dočkala, záhy radost vystřídala bolest ze ztráty manžela Karla Svobody (†68), který si vzal život.

Pizingerová už prý nevěřila, že by ji štěstí v podobě třetího děťátka ještě mohlo potkat.

Bolestivá slova

Když si v únoru udělala těhotenský test, nemohla tomu uvěřit. Místo přechodu zjistila, že je těhotná. Zachvátil ji ale také strach. „Není mi dvacet, bude všechno v pořádku?“ ptala se sama sebe. Věří však, že ano. Pochybnosti naopak mají fanoušci a dávají to Vendule pořádně znát. Utočí na ni, že je stará, že dítě nemá vychovávat babička a podobně.

Pizingerovou vlna kritiky prý velmi zaskočila a mrzela. Nechápe, proč jsou někteří lidé tak zlí a bezcitní. Radost z nově nabytého štěstí si ale rozhodně vzít nenechá.

Určitě je takových žen mnoho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...