Proč ztratil chuť žít?

Před televizní kamerou a svými hereckými kolegy je stále v dobré náladě, ale nebylo tomu tak zcela vždycky. Herec ze seriálu Slunečná Lukáš Langmajer (39) chtěl prý kdysi spáchat sebevraždu. Vrabci na střeše si cvrlikají o tom, že to bylo především kvůli jeho závislosti na alkoholu a depresím.

Údajně kvůli tomu chtěl skočit pod vlak. V tom mu ale zabránil jeho velmi dobrý kamarád. O svém soukromí na veřejnosti moc nemluví. Přesto je všeobecně o něm známo, že je několik let ženatý. Se svojí ženou Lucií má dvě děti, syna Mikuláše (7) a dceru Magdalenu Márii (2).

Také vás může zajímat ...

Nicméně ani tato okolnost ho kdysi zřejmě nepřiměla k tomu, aby přestal s pitím anebo začal řešit svůj psychický stav. Naštěstí ale jeho manželka na něho trochu víc přitlačila a asi mu pohrozila, že pokud nepodstoupí léčbu, podá žádost o rozvod a své děti už neuvidí.

Podle všeho až tohle manželčino vyhrožování na Lukáše skutečně zabralo a začal svojí situaci řešit. Přestal s pitím a začal na sobě konečně pracovat. Snad mu tohle jeho rozhodnutí vydrží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...