Proměňuje se ve figurínu!

Krása americké herečky Renée Zellweger (49), kterou se pyšnila v prvních filmových komediích Deník Bridget Jonesové, je už dávno v zapomnění. Herečka s již před čtyřmi roky nechala rozřezat obličej skalpelem na tolik, že byla naprosto k nepoznání.

Také vás může zajímat ...

Jak to ale vypadá, i poté, co se na ní strhla vlna kritiky, si z názorů společnosti vůbec nic nedělá a opět navštěvuje kliniky plastické chirurgie. Při nejmenším je jasné, že si nechává do obličeje aplikovat až příliš velké množství botoxu, který ji pomalu, ale jistě proměňuje v strašidelnou figurínu.

I když si spousta zahraničních hereček nechává svoji vizáž profesionálně vylepšovat, na rozdíl od Zellweger to většina z nich umí „krotit“ a stále vypadají k světu. Pokud bude v tomto stylu nadále pokračovat, je dost možné, že si v následujících letech zahraje pouze v hororech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...