Promluvila o rakovině!

Když prý si o sobě zpěvačka Naďa Urbánková (77) přečetla, že její blízcí o ni mají obrovský strach zejména proto, že se domnívají, že se jí vrátila zpátky rakovina, zděsila se.

Vůbec prý nechápe, co to má znamenat, vždyť sama před časem v show Tvoje tvář má známý hlas řekla divákům a fanouškům, že je zcela v pořádku a že se jí podařilo zákeřnou chorobu porazit.

Zdravotní potíže prý měla, ale rozhodně ne proto, že by se jí rakovina vrátila.

Také vás může zajímat ...

Nestačila se divit

Noviny se lživou zprávou o zdravotním stavu Urbánkové přinesla prý zpěvačce její šokovaná sousedka. „Já už nemám sílu se zlobit, jsem doma a doléčuji si jen růži na noze, rakovinu nemám a žasnu nad drzostí těch, kteří o mně mluví,“ svěřila se rozhořčená zpěvačka s tím, že to celé chápe jen jako bohapustý kšeft, přičemž ten kdo na něm prodělává je právě ona.

Rozčilovat se ale nehodlá a vzniklou situaci svěří do rukou vyšší moci. Spoléhá se na boží mlýny. Přes všechny útrapy, které jsou s poplašnou zprávou spojené, je na oznámení přece jen něco dobrého. Zpěvačka znovu velmi důrazně potvrdila, že je opravdu zdravá.

A to je nakonec to nejdůležitější!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...