Promluvila o stesku po svých dětech

Není žádným tajemstvím, že se v poslední době Eva Holubová (60) pořádně upnula na sociální sítě. Ten pravý důvod, proč se rozhodla takto medializovat svůj osobní život, možná byl pro mnohé dlouho záhadou, ovšem nyní už šla s pravdou ven.

Herečce se totiž dlouhodobě stýská po dětech, které žijí v zahraničí a příliš často se s nimi nevídá. Dcera Karolína (25) i syn Adam (25) totiž studují v Anglii, což je samozřejmě pro pravidelné návštěvy lehce odlehlá destinace.

Také vás může zajímat ...

Alespoň se tak nejspíše snaží své potomky sledovat prostřednictvím internetu. Má tak přehled, co dělají a jak se mají, díky čemuž může být klidnější. Osobní kontakt to ale samozřejmě nenahradí. Otázkou tak zůstává, zda po studiích setrvají její děti v zahraničí.

V tom případě by zde Eva zůstala téměř opuštěná..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...