Prožívají velkou krizi?

Štefan je její životní podporou

Oba jsou slavní a zabezpečení. Kdo z nich ale vydělává víc a jaký to má na jejich manželství vliv?

Zpěvačka Hana Zagorová (74) promluvila o tom, kolik peněz s manželem Štefanem Margitou (64) vydělávají. Kdo si myslel, že rodinnou kasu plní hlavně slavná zpěvačka, byl na omylu. Výrazně vyšší výdělky má mít právě operní pěvec Margita.

Také vás může zajímat ...

Rozhodně nestrádá

„To je nesouměřitelné. Vždyť taková Metropolitní opera je vůbec nejprestižnější operní dům na světě. A kolik představení tam odehraje!“ pronesla na adresu svého muže Hana.

Její jediný větší koncert se koná vždy jen jednou ročně v Lucerně, ale i tak je to pro Zagorovou vždy nejkrásnější zážitek. Necítí se vedle bohatšího manžela jen jako „chudá příbuzná?“ Rozhodně ne, naopak si jeho peníze dokáže užít.

Jak Hana, tak i Štefan milují život v luxusu a pojí je také láska k penězům. V poslední době spolu ale tráví čím dál tím víc času a poznávají, že peníze asi nejsou všechno.

Oba milují luxus

Mohou si sice užívat a utrácet, ale zato si začínají pořádně lézt na nervy. Dokázali by spolu vůbec žit, kdyby měli průměrné platy? To by nemohli tolik cestovat a užívat si a pravděpodobně by spolu museli trávit víc času doma, což jim už teď má dělat problémy.

Jejich manželství si nyní prochází zkouškou, nikdy předtím spolu sami doma nebyli déle než pár dní. Nyní jsou to spíš dlouhé nekonečné týdny. Jsou také zvyklí cestovat do zahraničí a chodit na večírky. Zatím to mezi nimi zřejmě nevypadá moc růžově.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama