Psychicky se hroutí

Výchova dětí je krásnou záležitostí, ale někdy se dokáže obrátit i v naprosté peklo. O tom by mohla vyprávět moderátorka Lejla Abbasové (38). Nedávno se jí narodila dvojčata, což bývá přáním mnoha lidí. Ne ale v tom případě, pokud již doma máte další dvě děti.

Také vás může zajímat ...

Čtyřnásobná maminka je v současné době před zkolabováním a nezvládá se o všechny děti postarat. Se současným partnerem, tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem, si dokonce pořídili chůvu. Ani to ale nepomohlo a psychické napětí ji dohnalo k tomu, že utekla z domu.

„Tři čtvrtě hodiny jsme spolu běhali jen kolem dětí. Nakonec jsem se zmohla na – promiňte, chápu vás a na shledanou!“ práskla na sebe Abbasová, která se čas od času skrývá před rodinou v klidném hotelovém pokoji.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama