Raději bude rybařit, než zakládat rodinu!

Foceni sexy satu, Eliska Buckova

Léto plné rozchodů už sice skončilo, nicméně páry českého showbyznysu se nadále rozpadají. Krizi nepřekonali ani syn slavného hudebníka Karla Vágnera (76), rybář Jakub Vágner (36) a modelka Eliška Bučková (29).

Kdo před dvěma lety prorokoval, že tento, na první pohled kontroverzní pár nemá šanci, měl pravdu. Oba totiž zjistili, že ve svém životě touží po něčem jiném. „Máme různé touhy, různé sny a toužíme sdílet je a realizovat s milovanou osobou.

Také vás může zajímat ...

Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování,“ vysvětlila na soc iá l n í síti Bučková důvod jejich rozchodu. Už dlouho se totiž spekulovalo nad tím, proč si ještě nepořídili miminko nebo alespoň neproběhla svatba.

Bučková asi dávala od začátku vztahu šanci myšlence, že jejího milovaného za nějakou dobu přestanou výpravy po světě bavit a konečně se s ní usadí. Prý to měl být ale právě Vágner, který navrhl vztah ukončit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...