Rebelka Hanychová hlásí další rozchod?

Společné víkendy a dovolená na Mallorce nasvědčovaly tomu, že modelka Agáta Hanychová (35) konečně našla muže svého života a vše je sluncem zalité.

Dokonce se chlubila zásnubním prstenem. Teď přišel šok! „Život je strašně těžkej. Rozchod číslo 150?“ svěřila se Agáta. Na posledním společně stráveném víkendu s producentem Tomášem (43) se zřejmě vše pokazilo a pár se rozešel.

Také vás může zajímat ...

Jde tak o další rozpad vztahu ve velmi krátké době. Po rozchodu s exmanželem Jakubem Prachařem (37) vystřídala několik náručí a u filmového producenta Tomáše zakotvila před půl rokem. „Jak singl máma? Jako že jsi zase sama?“ začali se fanoušci dožadovat upřesnění, ale Agáta ani jednomu neodpověděla.

Jak to tedy je? Že by Tomáš byl vážně minulostí? Po delší době Agáta odpověděla velmi vyhýbavě s tím, že narážela jen na to, že střídavá péče je někdy velmi náročná a občas to prostě nezvládá jako každá matka, co se sama stará o děti, a rozchod popřela.

Vypadá to tedy, že další vztah drží, ale je otázkou, jak dlouho, protože ze všech Agátiných reakcí se dá tušit, že na Prachaře prostě zapomenout nedokáže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama