Relaxace pro vaše tělo

Sychravé dny přímo svádí k rozmazlování těla i mysli. Dopřejte si luxusní kosmetické rituály v pohodlí domova, které vás zahřejí na těle i na duši.

Co všechno můžete pro své tělo udělat? Jak být okouzlující a svěží i v takovém ročním období, jakým je právě podzim? Inspirujte se našimi tipy.

Také vás může zajímat ...

Relaxační koupel

Pokud toužíte po krásné a hebké pokožce, dopřejte si lázeň v kokosovém mléce a čerstvých růžových květech. Kokosové mléko obsahuje kombinaci vitaminů, minerálních látek a mastných kyselin, které působí na vyhlazování vrásek a regenerují a vyživují zejména suchou pokožku.

Olejová péče

Skvělou službu vám prokáží i olejíčky. Můžete je přidat rovněž do horké lázně nebo je přímo vmasírovat do pokožky. Bergamotový olej má svěží příjemnou vůni, která přirozeně uklidňuje, zlepšuje sebevědomí a vyjasňuje myšlenky.

Vanilkový olej povzbuzuje tělo, uklidňuje nervy a bojuje proti únavě. Mandarinkový olej podporuje krevní oběh a hydratuje pokožku. Rozmarýnový olej zase přináší úlevu namoženým svalům.

Hřejivý zábal

Nahřejte si velkou osušku nebo froté župan a po koupeli se zabalte. Několik minut jen tak odpočívejte. Mezitím si můžete natřít ruce silnou vrstvou výživného krému a zabalit je do igelitu. Budou pak krásně jemné a hebké.

Masáž chodidel

Chcete se celkově cítit lépe? Vyzkoušejte reflexní masáž chodidel. Každá část chodidla je propojená s nějakým tělesným orgánem. Masáží chodidel uvolníte napětí v břiše, masáží palce krk a tlakem na vnější stranu chodidel zklidníte ramena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...