Řeší finanční krizi prodejem majetku?

Manželka zpěváka Tomáše Kluse (32), Tamara Klusová (30), prozradila, že asi budou muset prodat svůj luxusní pražský byt. Přijdou snad kvůli finančním problémům i o střechu nad hlavou?

Zatímco se teď snaží společně překonat velmi vážnou partnerskou krizi, valí se na ně také finanční potíže. Populární zpěvák Tomáš Klus (32) asi doplatil na svoji hrdost, kvůli níž odmítá koncertovat na událostech sponzorovaných firmami, jenž vedou jím neoblíbení boháči.

Také vás může zajímat ...

Následkem toho se rodinná kasa nenaplňuje tak, jak má, a u Klusových není nouze o pořádně drsné konflitky. Manželka Tamara Klusová (30) totiž přidala příspěvek na sociální síť, kde se píše o prodeji jejich luxusního bytu, ve kterém žili skoro po celou dobu jejich vztahu.

Manželé mohli byt třeba pronajímat, aby se jim dostávalo peněz bez práce. To ale údajně z důvodu citového pouta k bytu plnému vzpomínek nedokázali. „Po dvouleté úvaze, kdy jsme se z tohoto rozhodnutí navzájem zrazovali, jsme se rozhodli dát náš byt k prodeji,“ napsala na internetu Tamara.

Makléři prý odhadují, že by byt, ve kterém Klus napsal album Racek, mohl vyjít na neuvěřitelných 9 milionů korun. nachází se také na velmi lukrativním místě přímo pod Nuselským mostem. Takovýto uspěchaný a možná i unáhlený prodej ovšem naznačuje to, že asi opravdu potřebují rychlou finanční injekci.

Nebo, že by se blížil rozvod a už chtěli mít předem vypořádáné finance? Jak ale celou situaci vyřeší v případě, že nenajou sprábného kupce, jen těžko uvažovat..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama