Riskuje románkem s kolegou?

Přestože se o manželství Terezy Brodské a Herberta Slavíka (57) občas leccos povídá, nerozdělila ho ani údajná nevěra fotografa s neznámou brunetkou. Brodská se teď ovšem měla zakoukat do svého mladšího kolegy ze seriálu Slunečná!

Po svém odchodu z Ulice, kde hrála Tereza Brodská šest let Báru Jordánovou, prožívala coby herečka velmi těžké období. Byla poměrně dlouho bez práce a propadala depresím. Po nějaké pěkné nabídce byla prý přímo hladová, jenže žádná nepřicházela. Příležitost zahrát si v jednom z nejsledovanějších seriálů dostala až nedávno.

Také vás může zajímat ...

A zdá se, že úspěšnému projektu vděčí za víc než jen za roli a tučný honorář. Proslýchá se, že se zakoukala do Filipa Blažka (46).

Ostatně nebyla by jediná, která propadla jeho modrým očím.

Jejich vztahu nahrává krize

Už před několika lety se médii prohnala zpráva, že relativně stabilní manželství Terezy Brodské neklape, jak by mělo. Je možné, že se na něm podepsal nedostatek hereckých nabídek, deprese kvůli upadající kariéře nebo vážný zdravotní stav Tereziny maminky Jany Brejchové (80).

Manželé měli být v té době navíc odloučeni, protože úspěšný fotograf pracoval často v zahraničí, což jim na rodinné pohodě nijak nepřidalo.

V těžkých chvílích tak byl herečce oporou zřejmě jen syn Samuel (23).

Je možné, že už Brodská tehdy přemýšela o tom, že by potřebovala od života dostat nějaký nový impulz. Jiskru, která by jí pomohla překlenout těžké období. Spekulacím o problémech ve vztahu nahrává nějaký čas i skutečnost, že se pár příliš neukazuje společně na veřejnosti. Herečka si velmi pochvaluje tým kolegů s nimiž spolupracuje. Všichni si prý skvěle sedli.

Jeden z nich měl ale učarovat brunetce o něco víc.

Přišla na jiné myšlenky

Blažek prý zamotal životem zkoušené Brodské hlavu. Než přišlo omezení kvůli koronaviru, stýkali se kolegové na place velmi často a podle lidí ze štábu se zdálo, že to mezi nimi docela jiskří. Tím, kdo vyhledává možnost kontaktu, má být právě ona. Hledá prý společná témata, snaží se být velmi milá a neustále se usmívá.

Blažkovi dělal zájem žen vždycky dobře, takže ten se údajně její zjevné náklonnosti nijak nebrání. Že by si měl se svou starší kolegyní něco začít, ale asi nehrozí, má totiž fungující manželství a rodinu. Ostatní kolegové, kteří si měli všimnout, že Brodská dělá na Blažka oči, se ovšem shodují v tom, že nepochybně nejde o žádnou snahu o flirt či románek.

Herečka je podle nich vděčná za zajímavou práci ve skvělém kolektivu.

Pomáhá jí to přijít na jiné myšlenky, protože má stále starosti s maminkou, která je upoutaná na nemocniční lůžko.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...