Riskuje snad třetí rozvod?

Tak to musí být konečně opravdová láska! Krásná Scarlett Johansson (35) se pochlubila zásnubním prstenem za více než devět milionů.

Dalo by se sice říci, že je herečka tak trochu sňatková kaskadérka, protože má už dvě nepovedené svatby za sebou a riskuje další manželství, ale do třetice všeho dobrého i zlého. Jejím prvním manželem byl hollywoodský fešák, herec Ryan Reynolds (44), kterého vystřídal novinář Romain Dauriac (38), s nímž má šestiletou dceru Rose Dorothy.

Také vás může zajímat ...

Filmová Black Widow a superhrdinka z kultovního filmu Avengers věří, že teď je to už skutečně ten pravý muž pro ni, a tak již nechtěla svatbu kvůli koronavirovým opatřením odkládat.

Během přísně tajného a soukromého obřadu si tak konečně vzala svého přítele, televizního komika Colina Josta (38), se kterým už tři roky randila. Obřad proběhl jen v nejbližším rodinném kruhu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama