Robert Jašków: Stáhne ho alkohol ke dnu?

Vetšinou ho můžeme na televizních obrazovkách sledovat jako padoucha, ovšem ve skutečnosti tvrdí, že je dobrákem od kosti. Robert Jašków (48) z Ordinace v růžové zahradě 2 má ale také své kostlivce ve skříni.

Také vás může zajímat ...

Má totiž prý velmi kladný vztah k alkoholu všeho druhu a občas to pořádně přežene. V dobrém rozmaru si pak klidně střihne laškovný flirt s pohlednou dámou na baru a je mu jedno, že je ženatý s Petrou Bartošovou (49).

Dokonce se o něm i tvrdí, že čas od času dorazí opilý i do divadla. Je pravdou, že Robert má hodně práce a asi se potřebuje nějak odreagovat. Existuje ale spousta daleko lepších způsobů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...