Rocker Brichta byl na operaci oka

Známý český rocker a šéf skupiny Arakain Lucie Bílé (51), kytarista a zpěvák Aleš Brichta (57) absolvoval tajně operaci oka. Zpěvák a kapelník je známý tím, že nosí neustále na očích tmavé brýle, které nesundává nikdy, ani třeba při fotbale.

V šestnácti totiž přišel o oko při autonehodě. Nyní musel na operaci, které se údajně hodně obával, a prý se jednalo o jeho zbylé vidoucí oko, takže se obavám nelze divit. Měl ho trápit zhoršující se šedý zákal, který by bez operace vedl k slepotě, manželka Joanna (34), mu musela už číst esemesky i maily, dokonce ho i vodit.

Přestože by se mohlo zdát, že zákrok je ve věku laserových operací rutinní, Aleš zůstává v nemocnici na pozorování a informace veškeré žádné. A to má na léto naplánovanou koncertní šňůru!

Také vás může zajímat ...

Dopadne to dobře?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...