Role jí komplikuje život

V seriálu Ulice teď nepatří mezi nejoblíbenější postavy. Herečka Linda Rybová (45) momentálně v seriálu ztvárňuje alkoholičku a možná ji hraje až příliš dobře.

Nedávno totiž musela všechny své fanoušky znovu ujišťovat, že alkoholu opravdu jinak neholduje. Ačkoli to v životě neměla občas jednoduché, nikdy by ji prý ani nenapadlo po lahvi sáhnout.

Také vás může zajímat ...

Fanoušci jí často dávají pořádně zabrat

Nejspíš za to může i fakt, že se pořádně vybouřila v mládí, kdy údajně obrážela jeden večírek za druhým. Nebyla příliš stálá, ani co se vztahů týkalo, a zkrátka si všeho užívala naplno. Teď je z ní milující a zodpovědná maminka a už by neměnila.

Někteří diváci to ale zřejmě nedokážou pochopit a mají se na ni dívat skrz prsty a psát jí nenávistné zprávy. Za úspěch se holt někdy tvrdě platí. Snad ale není situace tak vážná, že by přemýšlela o odchodu

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama