Rozhodne se konečně usadit?

Měl velké plány, ale po smrti milované maminky je tak zdrcený, že nemá na nic náladu.

Vypadalo to, že je po letech konečně šťastný. Herec MARTIN ZOUNAR (53) si měl brát svoji přítelkyni KATEŘINU (40), ale po smrti maminky MARTY ZOUNAROVÉ (†77) na to nemá ani pomyšlení.

Taková tragédie by asi srazila na kolena každého. Martinu Zounarovi (53) ze seriálu Ordinace v růžové zahradě před pár měsíci zemřela milovaná maminka.

Také vás může zajímat ...

Byl to pro něj obrovský šok a najednou jako kdyby všechny jeho plány do budoucna ztratily jakýkoli smysl. Jeho přítelkyně, psycholožka Kateřina (40), mu však i tak byla velkou oporou.

Bylo jí jasné, že Martin bude teď delší dobu prožívat velký žal, a jako odbornice na tyto stavy se ho snaží ze všech jeho chmur dostat. Myslí to pravděpodobně dobře, ale žádný velký efekt to údajně nemá. Na takovou bolest pomůže asi jen čas.

Chce se s tím vyrovnat sám?

A přesně to si myslí i sám Zounar. Je sice rád, že jeho partnerka drží při něm a snaží se mu pomoct, na druhou stranu by byl ale také vděčný za trochu klidu a času.

Neustále se ho má na něco ptát a následně analyzuje jeho pocity. Leze mu snad její pomoc na nervy? Ve svém oboru se sice skvěle vyzná, ale Martin má pocit, jako kdyby jeho emoce řešila podle nějakých vzorců, což mu není příjemné, ba naopak.

S takovou ranou se nejspíš každý potřebuje vypořádat po svém, a Zounar se zkrátka doma tak trochu uzavřel do sebe. Mohla by tato tragická událost Martina a Kateřinu rozdělit?

Přála by si dítě

Kateřina už delší dobu touží po miminku a Martin s tím ještě před několika měsíci souhlasil. Moc rád by dcerce Claudii (11) pořídil sourozence a těšil se, až to nastane.

Dokonce měl s přítelkyní už i řešit pohlaví dítěte, jméno a další krásné záležitosti. Nicméně teď je to jinak a o podobných tématech už se u nich doma zřejmě nemluví.

Kateřina sice rozumí tomu, že Martin na to teď asi nemá zrovna dvakrát náladu, ale její biologické hodiny už bijí na poplach a ona nechce už dál čekat.

Zounar od začátku velmi dobře věděl, že se maminkou chce stát, co nejdřív to jen půjde, a teď najednou nic. A stejný scénář má nejspíš i jejich svatba, která se také nijak neřeší.

Hercova snoubenka je sice trpělivá a tolerantní, ale jako každá žena už se nemůže dočkat dne, kdy si oblékne bílé šaty a stane se ofi ciálně paní Zounarovou.

V práci se chová jinak?

Zounar sice na svou přítelkyni náladu moc nemá, nicméně co se týče práce, tam má být herci hej. Podle některých se nechová vůbec podrážděně, s každým se normálně baví, a sem tam se i zasměje nebo prohodí nějaký vtip.

A aby toho nebylo málo, proslýchá se, že pokukuje po mladších kolegyních a komparzistkách. Proč se doma chová jako protiva, ale v práci by flirtoval?

Možná ho už Kateřina tak nějak nebaví, a proto se začal poohlížet i jinde. Doufá snad, že ji svým chováním od sebe odežene? Byla to sice láska až za hrob, ale stává se, že i ta velmi rychle vyšumí.

Uvidíme, jak se k tomu herec postaví. Buď si zvolí život starého mládence, nebo si s Kateřinou založí rodinu a konečně se usadí. Tedy až se dá alespoň trošku zase dohromady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...