Rozvod „Brangeliny“ se odkládá!

Dá se nejsledovanější světový pár showbusinessu zase dohromady? Na to se teď ptají úplně všichni! A kdo tomu ještě do nedávna po oznámeném loňském rozchodu nevěřil, teď musí znejistět. Herečka Angelina Jolie (42) totiž najednou z ničeho nic zastavila celé rozvodové řízení. A hlavní důvod takového obratu?

Uvědomila si snad americká kráska, že mít doma idola tolika dívčích srdcí a otce několika jejích dětí je důležitější než nějaké hry a malichernosti? „Brad úplně přestal pít. Alkoholismus bylo to jediné, co Angelině vadilo,“ prozradil na oba manžele jeden z jejich blízkých přátel. Takže to, že by se k sobě pár snů ještě nakonec přece jen vrátil není tak úplně vyloučeno.

Herecké duo spolu navíc vychovává šest dětí a na to se rozhodně nedá jen tak zapomenout. Jak tyhle manželské šarvátky nakonec dopadnou?

Také vás může zajímat ...

Vzdá se Brad nadobro své neřesti nebo bude muset spíš Angelina ještě trochu víc přimhouřit oči?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...