Rychlý boural při cestě na pohřeb

Poslední rozloučení s hercem Jaroslavem Kepkou († 83) přineslo komplikace Petru Rychlému (53). Ten když přijel k vinohradskému divadlu, kde proběhlo poslední rozloučení, naboural při parkování do značky.

Také vás může zajímat ...

Dorazil tam okolo desáté hodiny. Herec přijel k zadnímu vchodu vinohradského divadla, kde se snažil zaparkovat. Obsluha ho požádala, aby si našel místo někde jinde. Tak tedy znovu nasedl do svého luxusního terénního auta, rozjel se a nabral značku! Naštěstí se mu nic nestalo.

Na šrot byly jen plechy. Ovšem vzhledem k tomu, jaký má Rychlý typ auta, bude oprava očividně dost vysoká. Herec byl z toho úplně v šoku a bylo vidět, že mu nebylo dvakrát příjemné řešit celou situaci právě v tak smutný den. S Kepkou se nakonec stihl rozloučit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...