S nikým se nebaví

Až to trochu děsí. Libuše Šafránková, kterou lidé považují téměř za národní poklad, jako by se zcela izolovala od světa. Nikdo po ní samozřejmě nechce, aby ukazovala na sociální síti špajz či zahradní chajdu, na to je příliš noblesní, nicméně ctitelé té dámy si kladou znepokojivé otázky.

Pochybnosti nyní ještě víc rozvířil také Pavel Trávníček (70), který hrál po boku krásné Šafránkové prince v legendárních Třech oříšcích pro Popelku. Vypadá to, že herečka se nestýká ani s kolegy. „Nejsme v kontaktu. Naše cesty se rozešly,“ smutně podotkl Trávníček, který těžce nese, že mu Libuška nepopřála k letošnímu podzimnímu jubileu.

Také vás může zajímat ...

Distancovala se i vůči nezapomenutelné pohádce. „Libuška se ničeho, co je spojeno s pohádkou, nezúčastňuje. Ani když jsme o ní s různými televizemi dělali reportáže, nikdy u toho nebyla,“ prozradil.

Zavání to absencí herecké pokory, na což upozorňoval i režisér Václav Vorlíček (†88). Když se herečka před lety nedostavila na domluvený rozhovor s německými novináři, zlobil se. „Do telefonu jsem jí řekl, že to je podraz a že to se nedělá. Měl jsem na ni neuvěřitelný dopal,“ uvedl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama