S Ulicí má definitivní utrum

Když se televizní diváci dozvěděli, že v seriálu Ulice skončí jejich oblíbená postavy Světlany, kterou dlouhá léta hrála Tereza Bebarová (45), byl to pro ně velký šok.

Možná ale uvnitř sebe živili naději, že by se někdy do seriálu mohla vrátit, jenže bohužel to se s jistotou nestane. Producenti seriálu se totiž rozhodili nechat Světlanu v Ulici zemřít a šance, že do děje zasáhne i v budoucnu, je tak ta tam.

Také vás může zajímat ...
Tereza se ale nemusí bát o práci. Teď natáčí Peče celá země.

„Tolik let jsem se dívala a dívat se ted nebudu. Jednu z nejlepších hereček necháte zemřít. Trapas,“ vyjádřila svůj názor na internetové diskuzi jedna z věrných divaček seriálů. A nebyla ani zdaleka jediná, které se konec Terezy Bebarové v seriálu příčí.

Bohužel s tím ale nikdo nic nenadělá. Je tak naprosto evidentní, že se herečka a TV Nova nerozešli v nejlepším. A dost možná Tereza opravdu v seriálu končí kvůli tomu, že působí i v projektu České televize Peče celá země.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...