Sandra Nováková: Proměnila se v cuchtu?

To byste do této herečky se šibalskou jiskrou v oku neřekli. Sandra Nováková (35) si vždy potrpěla na hezké šatičky, kadeřníka, dokonalé líčení… Na svém vzhledu si pokaždé dávala hodně záležet. Asi nikdo by nehádal, že právě ona bude jednou rozervanou obětavou matkou a hospodyňkou, která pro blaho svého potomka obětuje i svůj šarm a krásu.

O to překvapivější je její náhlá proměna. Už neřeší rtěnku ani žehličku na vlasy, jak se na filmovou hvězdu sluší a patří, ale gatě a botičky pro malého. Hvězda seriálu Modrý kód se přiznala, že od té doby, co se jí narodil syn Mikuláš, parádění a veškerou péči o svůj zevnějšek zařadila až na poslední místo.

„Vlastně teď nakupuji jenom pro syna. Ani nevím, kdy naposled já sama sobě něco pořídila,“ nechala se slyšet Sandra. A potvrzuje to i její kamarádka. „Nepoznávám ji. Tahá teď pořád ty samé věci dokola.

Kolikrát si říkám, že jí snad něco koupím na sebe,“ směje se. Sandra pro to má ale zvláštní vysvětlení. Prý si tak kompenzuje újmu z dětství, kdy kvůli chudým poměrům všechno jen dědila po bratrech.

Také vás může zajímat ...

Mikuláškovi chce teď proto dopřát maximum..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...