Šárka Ullrichová: Jejím údělem je samota

Ještě v červnu se radovala z nové lásky, která bohužel, stejně jako veškeré její minulé vztahy, nevydržela. A tak je bývalá hvězda seriálu Ulice Šárka Ullrichová zase už sama, samotinká.

Ke všemu se opět musela stěhovat. Asi neuhodnete, pokolikáté. Popatnácté! Shrnula to slovy: „Už nechci nikomu dělat mámu.“ Zřejmě žila s partnerem, který nebyl právě samostatný. Jaká škoda. Šárka se už několikrát vyjádřila v tom smyslu, že její biologické hodiny bijí na poplach a že miminko by si moc přála.

Také vás může zajímat ...

Jenomže kde sehnat chlapa? Sympatické tmavovlásce krachuje jeden vztah za druhým. Přitom herečka je z velké rodiny, na samotu si zvyká jen těžko. Jenomže princ, na kterého už celé roky čeká, stále nepřichází.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...