Se sexem skončila!

Při pohledu na americkou herečku Jane Fonda (82) je těžké uvěřit, že má na krku osm křížků! Je proto pochopitelné, že během rozhovorů dostává otázky i na svůj intimní život.

Fonda byla za svůj život celkem třikrát vdaná a nikdy se netajila tím, že si postelové hrátky užívá. Naposledy ale prohlásila, že radovánky pro ní definitivně skončily. „Teď už žádný sex nemám. Naprosto žádný. Nemám na to čas.

Také vás může zajímat ...

Jsem už stará a užila jsem si toho za celý život až moc. Teď to nepotřebuji, protože jsem zaneprázdněná jinými věcmi,“ prohlásila s humorem sobě vlastním Jane, která se i ve svém věku plně věnuje nejen natáčení, ale sleduje i politické dění a nejednou byla zatčena v průběhu různých demonstrací.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama