Se staršími muži skončila

Je sice úspěšnou herečkou, lidé si však Katie Holmes (41) spojují především s jejím slavným exmanželem Tomem Cruisem (58). S ním má také dceru Suri (14).

Také vás může zajímat ...

Její zálibu ve starších mužích potvrzuje třeba i vztah s Jamiem Foxxem (52). Teď to ale vypadá, že dala zralým mužům vale a objevuje kouzlo „zajíčků“. Jejím nejnovějším objevem je totiž americký kuchař Emilio Vitola (33), kterému v žilách koluje horká italská krev.

Je jasné, že po jeho boku Katie, na které jako by zub času nezanechal žádnou stopu, objevuje úplně jiný svět než u svých bývalých.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...