Se ženami nikdy dlouho nevydrží

Je možné, že se konečně usadí?

Milostný život přinesl herci Davidu Matáskovi (57) opravdu mnoho. Se třemi různými ženami přivedl na svět čtyři děti, přičemž do manželství vstoupil naposledy vloni s Evou Lilian Vlachovou (32).

Také vás může zajímat ...
S manželkou je dělí rozdíl 25 let

I když to ale vypadá, že právě s ní by mohl vydržet ještě pěknou řádku let, nemusí to nic znamenat. Stálost totiž není zrovna jeho silnou stránkou. „Zrazoval jsem i jsem byl zrazovaný,“ přiznává herec s tím, že se ale snaží s odstupem času ze všeho poučit. Jestli to ale znamená, že s Vlachovou plánuje zůstat na věky věků, ukáží až další roky.

Rozchod klidně může přijít jako blesk z čistého nebe, vždyť je mezi nimi věkový rozdíl 25 let

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...