Simona Krainová je ve střehu! Bojí se mladší blondýnky?

do by to kdy do sebevědomé a rázné modelky řekl? Simona Krainová (45), vždy ráda dávala najevo, že si je svým manželem, podnikatelem Karlem Vágnerem (43) naprosto jistá. Nikdy mu neprohledávala kapsy, zda v nich nenajde účet za hotel nebo účtenku od zlatníka. Naopak. Simona Krainová měla k manželství velmi svobodomyslný postoj. Teď ale nečekaně obrátila!

Lekla se Krainová Perkausové?

Také vás může zajímat ...

„Může mi klidně říct – potkal jsem jinou holku, která se mi líbila – a já nešílím. Máme to až perverzně nastavený – nejsme jen milenci, ale kámoši. Říkáme si všechno. Může udělat i nějaký přešlap, ale vím, že jsem jeho vyvolená,“ měla silácké řeči. Dokonce říkala, že doufá, že se po nějaké ženě také rád otočí.

I přes uvolněná pravidla byl sice Vágner jako beránek, teď ale jako by vzal Krainovou za slovo a snažil se jí její velmi netradiční požadavky vyplnit. Když před časem kolem něho začala kroužit sexy moderátorka Eva Perkausová (24), její přízni se rozhodně nebránil.

Že by si dal Karel říct?

Na internetu si vystavili hned několik společných fotografií, kde se k sobě důvěrně vinou, jako by byli milenci. V tu chvíli ale jako by Krainová pocítila žárlivost. Háže tam zpátečku? Možná si přece jen uvědomila, že už není tak svěží mladice, jako bývala, když se seznámili.

A dostala strach. Najednou jako by chtěla ze svých slov vycouvat. Místo pobízení k nepravostem teď čím dál více mluví o tom, jak moc pro ni manželství s Vágnerem znamená. A dokonce by si ho prý chtěla vzít ještě jednou.

„Měli jsme to tak narychlo, takže bych to chtěla udělat ještě jednou oficiálně pro lidi, abychom si uvědomili, že jsme se vzali,“ vysvětluje Krainová. Znejistěla snad a chce tak dát všem najevo, že Karel patří a bude patřit jen jí? Chce naznačit, ať si na jejího muže předem nechají zajít chuť?

Třeba s jejími možnými strachy souvisí i pravidelné docházení na kliniku, kde si nechává upravovat a omlazovat své tělo a tvář.

Jen aby teď už nebylo na zachraňování pozdě. Svá slova si nejspíš měla pořádně rozmyslet, než je vyslovila!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama