Simona Krainová: Vlastní sestře diktuje plastiky!

Simona Krainová (44) má velmi úzký vztah se svou sestrou Yvonou (50). Ta na ni velmi dá, co se týká vzhledu a nechá si od Simony radit. Když Yvoně doporučí něco, co by na sobě měla vylepšit, kritiku si vezme k srdci.

Dokonce i v oblastech, do kterých by si neměla nechat mluvit. „My jsme k sobě dost kritické. Obě si řekneme, co nám vadí,“ říká Krainová.

Také vás může zajímat ...

Plastiková královna

Modelka podstupuje nejrůznější zkrášlující procedury včetně omlazování.

Na Yvonu prý vyvinula nátlak a přemluvila ji k tomu, aby si nechala dělat stejné zákroky, jako má ona. Nebude nakonec sestra kvůli ní působit jako královna plastik? „Simona mi řekla, že jsem se dobrovolně oddala matce přírodě,“ přiznává.

Co je špatného na přirozeném stárnutí, už nedodala.

Botoxové královny?
Botoxové královny?

Povislý zadek

Posedlost dokonalým vzhledem zasáhla tedy nejen modelku. Když se Krainová pustila do běhání, sestra hned musela také. Yvona si totiž vyslechla, že má povislý zadek.

Kritika ji vyburcovala natolik, že sportuje víc než sestra. Také se z tmavovlásky stala blondýnkou. To, co podstupuje Krainová, ale přece nemusí mít všechny ženy. Myslí si, že má v této oblasti patent na rozum?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...