Simona Stašová také naletěla šmejdům

Nepěkné zjištění má za sebou dcera Jiřiny Bohdalové (80), herečka Simona Stašová (61), která se stala tváří reklamy jedné firmy, produkující tzv. zdravé potravinové doplňky.

Zatímco republiku obletěly letáčky, kde pózuje s dózou plnou „zdravých“ kapslí a výzvou „Vyzkoušejte i vy“, odhalil publicistický pořad a následně i Státní zemědělská a potravinářská inspekce, že tyto prostředky neobsahují zdaleka to, co slibují na obalu. Firmě už byla uložena pokuta 70 000 Kč. Stejně tak jsou v šetření její nekalé obchodní praktiky. „Spolupráci okamžitě ukončuji.

Netušila jsem, jakými praktikami získávají zákazníky. Ani jsem nevěděla, že jejich výrobek neobsahuje to, co tvrdí. Nechci s nimi mít nic společného.

Také vás může zajímat ...

Je to pro mě lekce,“ rozčiluje se Simona v obavách o svoji dobrou pověst.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...