Skamene prozradil, že je po infarktu

Kdysi byla jeho normou čtyřicítka cigaret denně, dnes je herec Roman Skamene (63) téměř příkladným sportovcem. Musel ale absolvovat drsné varování ve formě infarktu, kdy ho v jeho domečku u Berouna nalezla dcera s manželem na zápraží na pokraji smrti.

Také vás může zajímat ...

A to měl ještě štěstí, že je zeť výkonný zdravotník, který mu zajistil základní životní funkce a odvezl ho do nemocnice. „No co, zkrátka takový běžný infarkt, choroba všech normálních mužů,“ bagatelizuje situaci Roman, který se cestou zmátožil a dal si „práska“ ještě na příjmu a pak na nemocničním pokoji, kde se složil podruhé.

Dnes se už ovšem Skamene chová téměř vzorně, svoji závislost ukájí mnohem méně škodlivou elektronickou cigaretou, denně plave ve svém bazénku a občas si střihne tenis, při které zdatně nadává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...