Škemrá o místo ve StarDance!

Účast v pořadu by jí mohla přinést větší slávu

Tancování se herečka ze seriálu Modrý kód Vanda Chaloupková (29) věnuje od dětství. Zatím ho ale neměla možnost naplno ukázat televizním divákům.

Také vás může zajímat ...
Opravdu touží po tanci, a ne po roli ve filmu?

„Moc ráda bych někdy tancovala ve StarDance,“ vyslovila své přání. Možná po tom ale netouží jen kvůli tomu, aby ukázala, jak moc je tanečně zdatná. Není tajemstvím, že účast ve StarDance otevírá dveře k dalším lukrativním pracovním nabídkám. Vysílání v atraktivním čase totiž znamená velké množství diváků u obrazovek včetně drobnohledu různých režisérů.

Třeba tak Vanda netouží ani tak po účasti v taneční show jako po tom, aby si ji nějaký režisér vyhlédl a obsadil coby hlavní herečku do nějakého celovečerního filmu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...