Skončí kvůli Poldovi definitivně v Ordinaci?

Odskočil si na skok ke konkurenci! Hvězda novácké Ordinace Radim Fiala (49) odložil mundúr seriálového sympatického lékaře Petra Hanáka a ověsil se zlatem.

Ve čtvrté řadě primáckého Poldy se totiž převtělil do pěkně drsného mafiána Fryce, který se neštítí ničeho.Tlustý zlatý řetěz na krku i na ruce, prsten jak ze střelnice a bouchačka u pasu. A na paži drsné tetování. A jak sám říká, moc si to užil. Zápornou roli dostal po delší době a měl z ní radost.

Také vás může zajímat ...

„Vyblbnete se a jdete pak zase úplně hodný poslušně domů,“ pochvaloval si herec. Jde jen o to, jestli stejně spokojeně bude reagovat i televize Nova na to, že její hlavní seriálový kůň si klidně odskakuje na kšefty ke konkurenci.

Nejednou se už stalo, že ten, kdo se v televizi znelíbil, v seriálu brzy musel náhle „zemřít“. Nebo se mu snad role mafiána zalíbí víc?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...