Skvělá masáž rukou

Promasírování rukou je nejen příjemné, ale i zdraví prospěšné. Zkuste masáž rukou na základě jednoduchého návodu. Masáž můžete provádět kdykoli a kdekoli. Stačí k ní jen váš oblíbený krém. Díky masáži se pokožka prokrví a dostanou se do ní látky z krému. Vaše ruce pak budou odpočinuté a budou i pěkně vypadat.

Naneste krém

Také vás může zajímat ...

Nejprve naneste na ruce krém, je na vás, zdali zvolíte nějaký voňavý či obyčejnou vazelínu, můžete zkusit i olej. Jemně vetřete do ruky a začněte s masáží. Tu provádějte nejprve od prstů. Prsty masírujte každý zvlášť, a to směrem odshora dolů, tedy od konce prstů směrem k dlani. Masáž provádějte krouživým pohybem. Uchopte prst palcem a ukazováčkem a jemně masírujte.

Dlaň je velmi citlivým místem, snažte se příliš netlačit a po masáži prstů se přesuňte směrem k ní.

Pokračujte krouživým pohybem pomocí palce druhé ruky, následně přejíždějte palcem směrem od prstů k zápěstí.

Postupně

Poslední částí je hřbet ruky. Ruku si otočte dlaní dolů a masírujte hřbet ruky, zaměřte se i na prostor mezi jednotlivými prsty a jemnými pohyby palcem druhé ruky vždy přejeďte mezi dvěma prsty.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...