Šla znovu pod čepec

Dalo by se říct, že koníčkem herečky Pamely Anderson (53), kterou proslavila role záchranářky v seriálu Pobřežní hlídka, je vdávání. Před oltářem už totiž stanula celkem šestkrát!

Jejím zatím posledním manželem se stal kanadský kulturista a její bodyguard Dan Hayhurst, se kterým blonďatá sexbomba randí už rok. „Beru to tak, že jsem byla vdaná třikrát. Vím, že je to hodně. Ale není to pětkrát. Počítám ta manželství, která nějaký čas vydržela.

Také vás může zajímat ...
Bude jeho manželkou alespoň měsíc?

Vdala jsem se sice oficiálně víckrát, manželstvím se to však nazvat nedalo,“ říká Anderson, která se do svého výčtu rozhodla nepočítat ta manželství, která soud anuloval místo rozvodu a vlastně jako by nikdy neexistovala.

To nejkratší jí vydrželo pouhých 12 dnů, než ji manžel opustil. Jindy se zase vdala dvakrát za téhož muže, ale rozvod následoval do roka od svatby. Pamela ale doufá, že tentokrát to bude jiné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama