Slunečná zase jede. Herci na testech!

Prima si chce evidentně udržet náskok svých nekonečných seriálů, takže se už zase rozběhla divácky úspěšná Slunečná a hned po ní Modrý kód.

Nutno dodat, že k úlevě všech herců, kteří se už doma s vysychajícími účty kousali nudou. „Zoufale jsem si přála volno, abych si oddechla. Ale netušila jsem, že bude tak dlouhé,“ prohlásila Pavla Tomicová (57). Divák by tak návaznost na novou červnovou řadu neměl vůbec zaznamenat.

Také vás může zajímat ...

Není to ovšem jen tak, herci musejí každých 14 dnů absolvovat testy na COVID-19, a to nejen ti s líbacími scénami jako Eva Burešová (26) nebo Marek Lambora (24), ale úplně všichni, včetně techniků a osvětlovačů.

I tak jsou všichni rádi, že se zase točí a celý ateliér mohl alespoň poblahopřát Tereze Brodské (52) k narozeninám. Bude zajímavé sledovat, zda si poněkud pohádkový seriál, který se chytil kdovíproč, udrží přízeň diváků. Nebude to sezonní záležitost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...