Slušně si vydělá

V době, kdy většina lidí o práci přichází, on dostává nabídky naservírované na stříbrném podnosu. Herci Pavlu Křížovi (59) se po delší době začíná znovu dařit.

Září v seriálu Hlava Medúzy, což mu přineslo nejen popularitu, ale také zájem jiných tvůrců. A netrvalo dlouho a Pavel dostal hned další hvězdnou nabídku – stát se součástí seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Také vás může zajímat ...

Manželka je štěstím bez sebe

I když seriál 10. června odehraje svůj poslední díl, Kříž si takovou nabídku nechtěl nechat ujít. Proto na ni také hned kývl. Jeho manželka Jolana (45) je z toho prý naprosto nadšená.

Znamená to pro ně nejen vyšší příjem, ale také by se Pavel mohl dostávat do dalších a dalších seriálů, což je v současné situaci opravdu velikánská výhoda. A co od něho můžeme v Ordinaci čekat?

Pavlovi se v poslední době nebývale daří

Možná se budete divit, ale sympaťák, který povětšinou ztvárňoval jen samé kladné charaktery, si nyní střihne pořádného prevíta. A to dokonce většího, než je doktor Mára, kterého hraje Robert Jašków (51). Pavel se na to ale moc těší.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama