Snaží se snad utajit milostný trojúhelník?

Na chvíli se zdálo, že je od věčných hádek a vyměňování ostrých vzkazů Dagmar Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) skrze média konec.

Zpěvačka ale nedávno znovu vyrukovala s tím, že se s manželem pravidelně vídá, a dokonce společně i vaří! Dáda tvrdí, že za ní Felix chodí každý den a že spolu vycházejí opravdu skvěle. Muzikant ale vše popírá a nechápe, co to má znamenat.

Také vás může zajímat ...
Dagmar Patrasová (64). Dáda patrně rozehrála rafinovanou hru nervů.

Do vily, kde dříve bydlel, prý téměř nechodí. Je s Lucií a hodlá s ní být prý i nadále. Slováček si měl navíc odstěhovat z vily i celou svou kancelář. Jenže pohádková princezna Xenie se rozpovídala, jak svědomitě o ni muž pečoval, když koncem roku onemocněla chřipkou.

Proč se Slováček tak brání tomu, že se měl se svou ženou stále vídat? Neudržuje vztah s oběma ženami najednou? A možná je to vztah čistě přátelský. Čas ukáže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama