Snaží se získat bývalého zpátky?

Před půl rokem se vyrojily spekulace, že si Dana Batulková (62) stále myslí na bývalého manžela Davida Prachaře (61). Společné účinkování ve Slunečné jí hraje do karet. Má šanci?

Odchod Prachaře od rodiny byl pro Danu Batulkovou údajně obrovskou ranou, s níž se jen těžko vyrovnávala. Na druhou stranu se ale objevily náznaky, že i ona v minulosti měla holdovat záletům a žádaného manžela si příliš nehleděla. To se jí nevyplatilo a Prachař ji nakonec v roce 2002 opustil kvůli kolegyni Lindě Rybové (44).

Také vás může zajímat ...

Poslední dobou se ale proslýchá, že ani jejich vztah není úplně v pořádku a ve vzduchu prý visí rozchod. A právě tyto okolnosti jsou podle všechno vodou na mlýn Batulkové, která údajně touží získat manžela po letech odloučení znovu zpět. Otázkou je, jestli se herec nechá tou představou zlákat, nebo ne.

Už před lety Batulková tvrdila, že je pro ni rozchod s manželem uzavřenou záležitostí, ke které se nemá smysl vracet. Teď to tak ale nevypadá. „Kdo to nezažije, tak je pro něj rozvod jen slovo, které se často používá,“ vysvětlovala s tím, že když se něco takového člověka osobně netýká, tak to pro něj nic neznamená.

O rozvodu mluvila jako o své malé osobní tragédii.

S jakými pocity šla před kameru

Na dobu, kdy zůstala sama s dětmi, vzpomíná jen velmi nerada. O to těžší jistě bylo postavit se vedle muže, který jí tolik ublížil, na plac a hrát s ním v jednom seriálu. Tedy jen v případě, že si ti dva už dávno neodpustili. Co se z toho vyklube dál?

Ačkoli se nikdy veřejně nerozpovídala o tom, že by chtěla bývalého zpátky, kolegové ze seriálu si jsou jistí, že tomu tak je.

Nesnese žádnou konkurenci

Herečka totiž v blízkosti Prachaře údajně nesnese žádnou jinou ženu. Ostatně i proto má být na nože s kolegyní Terezou Brodskou (51), která si s Davidem, jenž jí hraje manžela, neobvykle dobře rozumí. Batulková jí prý nemůže přijít na jméno, hází po ní nevraživé pohledy a občas to prý vypadá, že by jí nejraději vyškrábala oči. Má snad obavy, že by jí mohla Tereza zastínit?

Nebo, že by snad o ni mohl mít Prachař zájem, když mu to doma zrovna neklape?

Spekulace, že se Batulková snaží ulovit manžela zpátky, měly Davida Prachaře prý velmi pobavit.

Exmanžel se prý jen směje

Jejich manželství podle něho nefungovalo už delší dobu předtím a Linda za jeho rozpad nemůže. Nejspíš by se prý dříve či později rozpadlo stejně. Že by se kdy ke své bývalé ženě chtěl vracet, to podle jeho slov nepřichází v úvahu. Pokud je ale pravda, že Dana Batulková po svém bývalém muži stále touží, čeká ji kvůli tomu zřejmě další bolestné zklamání.

Další komplikací by jistě byl její současný přítel, režisér Ondřej Zajíc (50).

Co na to říká on?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...