Snaží se zničit svou konkurenci

Mnozí se shodují, že talk show moderátora Jana Krause (67) už není co bývala. Největší konkurencí mu je v současné době pořad 7 pádů Honzy Dědka, jenž už dokonce Show Jana Krause ve sledovanosti opakovaně porazil.

A na to tým známého moderátora musel nějak zareagovat. Bohužel tím způsobil komplikace konkurenčnímu pořadu. Ten totiž své hosty také zval na červenou sedačku, nicméně s tím je konec. V dalším natáčení se už červená sedačka neobjeví.

Také vás může zajímat ...

„Požadavek měl přijít z týmu Show Jana Krause. Bohužel jsme noví, tak nám nic jiného nezbyde,“ postěžoval si Dědek, který evidentně ještě s podobnými zákulisními boji nemá žádné zkušenosti.

Dědek se musí Janovým požadavkům podřídit.

Uvidíme, jestli je tohle ze strany týmu Jana Krause první a také poslední snaha znepříjemnit konkurenci život. Jestli totiž začne být show 7 pádů Honzy Dědka sledovanější pravidelně, není vyloučené dočká dalších klacků pod nohy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...