Spadla na dno

Herečka Kateřina Brožová (52) v poslední době neprožívá šťastné období. A to, jakým způsobem teď komunikuje se svým okolím přidělává starosti jejím blízkým.

Skoro se zdá, jako by ztratila chuť do života. Velmi znepokojivě pak působí video, které umístila na sociální síť. V něm mluví nejen o nedávné smrti své maminky, ale taky o jejích pocitech ze současného světa. „Moc bych si přála, aby ten svět byl lepší.

Také vás může zajímat ...
Nad vodou ji drží práce, díky které nemá tolik času přemýšlet.

Abychom si víc uvědomovali, že dobrý vztahy, který mezi námi jsou, jsou opravdu vzácnost, abychom byli k sobě ohleduplnější, otevřenější abychom si víc vážili jeden druhého,“ říká nebývale smutná Brožová, která zdá se, naráží i na to, jakým způsobem skončil její poslední vztah s podnikatelem Jaromírem Soukupem (51).

A reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. Mnozí z nich vyjadřují své obavy. A doufají, že se Kateřina brzy z psychického dna dokáže odrazit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama