Společný horoskop odhalil mého magického ochránce!

Obklopují nás lidé, u kterých nevíme, že jsme s nimi osudově spojeni!

V dlouholetém důvěrném příteli astroložka objevila mého osudového muže.

Dlouhá léta jsem měla velmi dobrého kamaráda, takového, kterému jsem vždycky mohla říct všechno. Radka jsem poznala v době středoškolského studia. Chodil tehdy o ročník výš a zamiloval se do mě. Psal mi krásné dopisy, ale já jsem vztah nechtěla. Smutně to přijal, přesto mezi námi postupně vzniklo hluboké přátelství, které pokračovalo i po maturitě.

Také vás může zajímat ...

Zvláštní druh přátelství

Můj život rozhodně nebyl bezproblémový. Bojovala jsem s nejrůznějšími problémy, trápila jsem se kvůli lásce, musela jsem se vyrovnat s tragickou smrtí bratra a také s tím, že se nikdy nestanu matkou. Vdala jsem se, ale ukázalo se, že děti mít nemůžu. Osud mi zasazoval rány a já často upadala do smutku i do depresí. V takových chvílích jsem vždycky nalézala útěchu u Radka.

On byl rovněž zadaný a dalo by se říct, že šťastně ženatý, pro mě si ale dokázal vždycky najít čas, vyslechnout mi a podat mi pomocnou ruku, když jsem se topila v problémech. Vnímala jsem, že mě má stále rád a také já jsem si časem vůči Radkovi v sobě vyvinula určitý druh citu.

Nikdy jsme nepřekročili hranice nějaké nevěry nebo tajné lásky, ale měli jsme mezi sebou opravdu hodně důvěrný vztah.

Těm, kdo nevěří na přátelství mezi mužem a ženou, by to asi znělo divně, ale jeden pro druhého jsme s Radkem byli těmi nejbližšími lidmi na světě.

Horoskop mě překvapil

Také v Radkově životě se objevily mraky a stíny. Rozvedl se, odcizil se s dcerou, řešil špatnou finanční situaci. Nikdy ale nepřenášel své životní komplikace na mě. I v těžkých chvílích to byl vždycky on, kdo mi radil, kdo si na mě udělal vždycky čas. Občas jsem zpětně litovala, že jsem ho tenkrát na střední škole odmítla.

Dál jsem zůstávala vdaná a věrná – i Radek si časem našel jinou partnerku. Působilo to skoro neuvěřitelně, jak moc si rozumíme a jak jsou naše duše propojeny. Za ta léta už jsme si zvykli číst v tom druhém, vnímat každé gesto, každý pohled a rozumět mu. Občas jsme trochu s nadsázkou říkali, že se třeba známe z minulých životů – i když takovým věcem ani jeden z nás nevěřil.

Takhle jsme se scházeli v různých etapách více než třicet let. O tom, jaké pouto mezi námi skutečně existuje, jsme se dozvěděli až po dlouhé době a vlastně náhodou. Moje neteř měla kamarádku, která se zabývala astrologií a nabídla mi, jestli bych si nechtěla udělat horoskop. Souhlasila jsem spíše ze zvědavosti, než že bych tomu věřila.

Čekala jsem nějaký výklad budoucnosti, ale překvapilo mě, že mi ta astroložka vyložila docela odpovídající charakteristiku mojí osoby.

Víme, že k sobě patříme!

Doporučila jsem astroložku i Radkovi. Když ji šel navštívit, doprovodila jsem ho tam. Můj dlouholetý blízký kamarád byl také celkem zaskočen tím, jak odpovídalo skutečnosti to, co se dozvěděl. Astroložka, když viděla, jak si s Radkem rozumíme, navrhla, jestli si nechceme nechat udělat společný horoskop, aby se odhalilo, jaký mezi sebou máme podle hvězd daný vztah.

Pochopitelně nás to zaujalo a tak jsme souhlasili. Už z prvních reakcí astroložky jsme pak viděli, že našla něco hodně zajímavého. Ptala se nás na náš vztah a řekla nám, že jsme si vlastně určeni a že Radek je díky postavení svých planet vůči těm mým někým jako magickým ochráncem. Tak, jak všechno uváděla do souvislostí, bylo najednou jasné, co nás k sobě s Radkem celá ta léta přitahuje.

Opět jsem litovala, že jsme se tenkrát na střední škole nedali dohromady. Astroložka nám potvrdila, že z nás mohl být skoro dokonalý pár. Na našem vztahu se ani po tomto zjištění nic nezměnilo a dál žijeme svoje životy.

Kdykoliv se ale od té doby potkáme, víme, že nás doopravdy spojují hvězdy a že si budeme vždycky rozumět.

Helena S., (55), Ostrava

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...