Stále se nedokázala zbavit staré křivdy

TK Lucie Bile

Zpěvačka Lucie Bílá (53) byla nedávno pozvaná na setkání českých a československých Miss po třiceti letech. Jenomže na večírek se nedostavila. Jak je to možné? Mluví se o tom, že se Lucie nezúčastnila události kvůli tomu, že by se tam potkala se svojí sokyní, bývalou modelkou Pavlínou Babůrkovou (46).

Užírá se minulostí? Ta jí totiž před lety přebrala partnera, producenta Petra Kratochvíla (68). Toho si Pavlína dokonce vzala později za muže. Přitom zpěvačka s ním měla tehdy malého syna Filipa (24). Proč ale Bílé stále nedá spát událost, která je stará už několik roků? Copak snad chová city k Petrovi?

Také vás může zajímat ...

Vypadá to, že Kratochvíl se stal pro Lucii zásadní etapou jejího života.

Zpěvačka ještě před nedávnem tvrdila, že Kratochvíl je jedinečný
muž, kterého obdivuje.

Ten ji ovlivnil natolik, že v jejím srdci zůstal patrně až dodnes. „Petr se choval tak odlišně od všeho, co jsem poznala. Jako by spadl z Měsíce,“ řekla o něm Bílá přednedávnem. Evidentně se nedostavila na zábavu kvůli tomu, že nemůže Babůrkové odpustit podraz, který na ni udělala.

Vždyť byly kdysi kamarádky. Svatbu s kolouškem neplánuje Avšak Lucie má prý ke Kratochvílovi stále blízko. Před dvěma lety se rozpovídala, že on je ten první, s kterým konzultuje nejrůznější věci. Dokonce se zdá, že by Bílá byla schopná mu odpustit všechny jeho prohřešky a ihned by kývla, kdyby se k ní chtěl vrátit.

Za ta léta se Bílá několikrát nešťastně zamilovala. Před dvěma lety ale poznala mladšího přítele Radka Filipiho (35). Zdálo se, že ten už musí být konečně tím pravým. Neustále ji všude doprovází a také to vypadá, že v přítomnosti spolu jsou jako dvě čerstvě zamilované hrdličky.

I když vypadají jako dvě hrdličky, je možné, že Radkovi brzy
dojdou nervy.

Několikrát se proslýchalo, že Radek by si ji chtěl vzít za ženu. Dokonce jí dal zásnubní prstýnek, ale ona řekla, že bude jejím vyvoleným, i když oficiálně nezpečetí svoji lásku. Oči má pro jiného Filipi by snesl své partnerce modré z nebe, ale ona se neustále drží stranou.

Co za tím stojí? Nebylo by pochyb o tom, kdyby Lucie oddalovala veselku a společnou budoucnost s Radkem proto, že stále tajně myslí na Kratochvíla. Je ale otázkou, jestli její zoufání brzy nerozpozná i její současný přítel.

Vždyť se mu musí zdát podivné, že se nedokázala přenést přes to, že by se po letech potkala na večírku se svojí rivalkou Babůrkovou. Uvidí se, jestli v dohledné době nedojde Filipimu trpělivost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...