StarDance: Když opilé hvězdy řádí!

Po dobře dovedené práci musí být odměna. Ačkoliv mnoho účinkujících si stěžuje na náročnost soutěže, kdy ze sebe vypotí mnohdy i krev a po odtančení necítí celé tělo, čas na pořádnou párty po vystoupení mají sil ještě víc než dost.

Na té poslední se ukázal i vyřazený Adam Mišík (21), ten si tuto akci nenechal ujít se svou přítelkyní. „Byla to pro mě obrovská zkušenost a všem bych chtěl poděkovat, hlavně své tanečnici, která mě naučila spoustu nového,“ zazněla zpěvákova poslední slova.

Také vás může zajímat ...

A rozhodně si to užila i Pavla Tomicová (56), ta šla sice se svým manželem Ondřejem Malým (52), ale celou dobu měl mobil u ucha a nevěnoval se jí. Někteří celou akci pojali po svém a jen pár hodin po začátku už se opilí váleli na zemi a převalovali se ve špíně.

Nejsmutnější na tom je, že všudy přítomní kamarádi jim ani nepomáhali zpět na nohy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...